Menu
Sepetiniz

Diplomat Zarf

EAN: 1000 Adet ÜRÜN KODU: ZARF-01
..
3.480,00 TL Vergiler Hariç:2.900,00 TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Kurumsal kimliğinizi tamamlayan ve iş hayatını düzenlerken sizlere yardımcı olan araçlardan bir tanesi de fatura zarfı veya para zarfı olarakta bilinen diplomat zarflarıdır. Özellikle resmi yazışmalarda kullanılmasıyla işletmenizin kurumsallığını pekiştirecek olan diplomat zarf tasarımları kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Antetli kağıtlarda olduğu gibi üzerine işletmenizin logo ve bilgilerini basmanıza müsaade eden diplomat zarflar pencereli ve penceresiz modelleri ile tercih edilebilir. Pencereli diplomat zarflar, gönderilerinizde, işletmenize ilişkin bilgileri kolayca paylaşmanıza olanak verirken, mahremiyetine özen göstermek gerektiğini düşündüğünüz evraklar için penceresiz, kapalı diplomat zarf kullanabilirsiniz. Logonuzu, adres ve şirket bilgilerinizi diplomat zarfların üzerine bastırarak kurumsal kimliğinizi tamamlayabilirsiniz. Kolay kapanır özellikleriyle de dikkat çeken ürünler, diğer zarfların aksine silikon yapıştırma özellikleri ile kolayca ve sağlam bir şekilde kapatılır ve ıslatılmasına gerek kalmaz.

Diplomat zarf veya fatura zarfı ölçüleri farklılık gösterirken, malzemeleri genellikle aynıdır. Diplomat zarflar kendilerine beyaz renklerini veren 1. hamur kağıtlardan üretilir. Kartvizit Servisi kalitesi ve güvencesiyle 10,5x24 cm boyutlarında tasarlanır. Fatura boyutları düşünüldüğünde gönderim için ideal bir tercih seçeneği sunar. Gönderinizin niteliği, hacmi gözetilerek 110 gr. 1. hamur kağıtlardan üretilen diplomat zarfların tasarımını hazır tasarım kategorilerimizden seçebilir, kendiniz tasarlayabilirsiniz veya firma logonuzu ve bilgilerinizi bize göndererek ücretsiz tasarım talebinde bulunabilirsiniz, Beğendiğiniz zarf tasarımının sayfasından diplomat veya fatura zarfı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Powered by PitchPrint